شرکت آوای باران تحت عنوان موسسه فرهنگی و هنری آوای باران در دهه 60 توسط آقای علی مهری تاسیس شده است . فعالیت و تولیدات موسسه آوای باران بیشتر در زمینه کودکان زیر 7 سال است که ابزار و وسایل آموزشی , بازی های فکری معمایی تست هوش و اسباب بازیهای هوشی بهداشتی و بی خطر برای نوزادان و خردسالان بیشترین تولیدات آوای باران را شامل میشوند . درجه کیفی محصولات تولید شده توسط آوای باران نمره 7 از 10 را میگیرند . قیمت گذاری این شرکت واقعا منصفانه بوده که رضایت خانواده ها را طی بالغ بر 3 دهه فعالیت جلب نموده است که در این زمینه ما نمره 9 از 10 را به آوای باران میدهیم . روش فروش محصولات آوای باران همچون تولیدات این شرکت متنوع بوده که شیوه های مختلفی بسته به خریدار دارد . به جرات میتوان گفت آوای باران بزرگترین شرکت پخش بازی های فکری در ایران نیز میباشد که کمتراسباب بازی فروشی فکری پیدا خواهد شد که با این شرکت کار نکرده باشد .

خب گفتیم شرکت آوای باران روش های فروش مختلفی دارد؛ این روش ها بر اساس اینکه خریدار مصرف کننده , ارگان , مدرسه و یا فروشنده باشد تغییر میکند که این تغییر؛ شیوه فروش و قیمت فروش را شامل میشود .

مصرف کنندگان محترم میتوانند به فروشگاه و نمایشگاه آوای باران در محل طبقه همکف ساختمان شرکت مراجعه کنند و با گرفتن راهنمایی از فروشندگان محصول مناسب را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه خرید نمایند . فرشگاه اینترنتی هوش افزا نیز کلیه تولیدات این شرکت را دارا میباشد که میتوانید با مراجعه به صفحه فروشگاه و سرچ واژه آوای باران محصولات این تولیدی بازی های فکری را مشاهده و به صورت آنلاین و ارسال رایگان خرید نمایید.

ارگان ها , مدارس , مهد کودک ها , پیش دبستانی ها و فروشندگان بازی فکری برای خرید عمده بازی های فکری میتوانند به آدرس ذکر شده در پایین همین صفحه مراجعه کنند و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایند . فروشگاه هوش افزا نیز با موجود داشتن کلیه بازی ها و تجهیزات آوای باران شرایط فروش ویژه ای برای ارگان ها و مدارس دارد که میتوانید با تماس از این شرایط مطلع شوید .

آوای باران در زمینه های گوناگونی به جز تولید و فروش بازی فکری فعالیت مینماید که میتوان از فعالیت این موسسه در حوزه آموزش خانواده محور و مراکز پیش دبستانی و دبستانی نام برد که با برگزاری کلاسها، دوره ها،نمایشگاه ها، ارائه محصولات تخصصی کودک، راه اندازی باشگاه بازی کودکان و نوجوانان، ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به خانواده ها و مراکز، بهره گیری از متخصصین دانشگاهی، توسعه فعالیت های پژوهشی در حوزه آموزش کودکان و نوجوان و… توانسته گامهایی موثر و بلند در پیشرفت و توسعه فرهنگ آموزش پیش دبستانی بردارد.

از آنجایی که قصد داریم این مقاله را به صورت کامل برای استفاده دنبال کنندگان بلاگ هوش افزا آماده و نشر دهیم در پایان معروفترین بازی های فکری و ابزارهای آموزشی موسسه فرهنگی و هنری آوای باران را برای استفاده شما عزیزان ذکر کرده و توضیحی مختصر راجب به مشخصات آن محصول بیان میکنیم . در نهایت نیز شما میتوانید آدرس و راه های ارتباطی با آوای باران را در پانوشت همین مقاله مشاهده نمایید . امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

 

بازی آموزشی آوای باران مدل الفبای آهنربایی

 

این بازی علاوه بر یاددادن حروف الفبا و علائم قدرت خلاقیت کودک را در تشکیل کلمات معنی‌دار تقویت می‌کند که باعث تقویت مهارت در املا و جمله‌سازی می‌شود. در این بازی کودک با صامت‌ها و مصوت‌ها آشنایی پیدا می‌کند. همچنین با اشکال مختلف حروف و جایگاه آن در کلمات متفاوت آشنا می‌شود. این بازی دامنه‌ی لغات کودک را افزایش داده که یادگیری حروف و صداها را برای او لذت‌بخش می‌کند. در بسته این بازی کارت‌های کلمات وجود دارد که شکل کلمات را به او یاد داده و کودک را تحریک به ساخت آن‌ها می‌کند. صفحه مغناطیسی وجود دارد که حروف و علایم آهن ربایی به‌ راحتی به هم چسبیده و قابل حرکت دادن هستند که باعث ایجاد کلمات بیشتر می‌شود. این بازی باعث می‌شود تا کودک با کلید واژه‌هایی که در کتاب اول دبستان وجود داد آشنایی بیشتری پیدا کند. این بازی دارای ابعاد بسته بندی 3 × 26 × 35 سانتی‌متر بوده و بطورکلی وزن آن تقریبا 680 گرم است. این بازی دارای جذابیت بالایی برای کودکان 6 سال بوده که آن‌ها را برای ورود به مدرسه آماده می‌کند.

 

جورچین آهنربایی آوای باران مدل کتابی ( 4 طرح )

 

 

کودک به وسیله بازی با جورچین مفهوم نظم و ترتیب را درک میکند و قوای ذهنی خود را در جهت رسیدن به هدف به کار میگیرد. این بازی به کودک می آموزد که چگونه از راه منطقی به حل مسائل بپردازد و دقت و تمرکز در بینایی وحس لامسه ی خود را افزایش دهد. پازل ها ارتباط و اتصال بین اجزای مغز را تقویت می کنند. این اسباب بازی فکری، زمینه ایجاد افکار جدید و نوآورانه را در مغز با سرعت بالا فراهم می کند. جورچین ها برای تمام سنین مفید هستند، اما چون کودکان در سن رشد هستند و بهترین شرایط مغزی را برای تقویت و تکامل ذهنی دارند، درست کردن پازل از همه بیشتر برای کودکان مفید است.

برای درست کردن جورچین ها مغز انسان ناگزیر است هم به جزء بیندیشد و هم به کل. برای این کار هم نیاز به منطق هست و هم به خلاقیت.

 

مهارت هایی که کودک در بازی با جورچین بدست می آورد

  • خیالپردازی، بهبود قوه تخیل و داستان سازی
  • بهبود توجه و تمرکز
  • تقویت حافظه
  • زبان آموزی
  • بهبود مهارت حرکات ظریف انگشتان دست
  • نقویت هوش ریاضی و منطقی
  • تقویت هوش فضایی و تجسمی
  • تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک از طریق گرفتن و حرکت دادن و اتصال اجزای این اسباب بازی

آدرس شرکت آوای باران : تهران، خیابان پیروزی، سی متری نیروی هوایی، خیابان ۲۶، خیابان مهرجو جنوبی (خشی جنوبی)، پایین تر از فلکه لوزی، پلاک ۲۳, ساختمان آوای باران

تلفن : 77473010-021

این مقاله در آینده کامل تر و  به روزرسانی می شود …

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است