راه‌های متفاوتی برای دانلود نرم‌افزار و بازی بدون اپ‌استور وجود دارد. اما بعضی از این روش‌ها فقط قابل اجرا در نسخه‌های قبلی سیستم‌عامل iOS هستند و یا روش بعضی‌ها نیز منسوخ شده است.

ما در این مقاله، آموزشی را ارائه خواهیم داد که می‌توانید از طریق آن نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های مورد نیازتان رابدون استفاده از اپ‌استور و در سیستم‌عامل iOS 10 دانلود و نصب کنید.

از جمله نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه دانلود نرم‌افزار و بازی در گوشی آیفون “TuTu”، می‌باشد که در استفاده از آن نیازی به جیلبریک کردن گوشی خود نخواهید داشت.

“TuTu” دارای سرعت بالایی در دانلود اپلیکیشن‌ها دارد. همچنین امکان نصب اپلیکیشن‌های کرک شده نیز وجود دارد.

 

آموزش نصب

“TuTu”: 1. به مرورگر سافاری گوشی بروید.

2.به این آدرس بروید .

3. در سایت به قسمت “Regular” رفته و روی دکمه “Download Now” ضربه بزنید.

4. اینک به بخش “Settings” گوشی هدایت خواهید شد.

5. در این بخش باید دکمه “Trust” را لمس کنید.

6. با رفتن به مسیر زیر نیز می‌توانید برنامه را اعتمادسازی کرده و “Trust” را انتخاب کنید:

Setting > general > profile & device management

7. اینک نرم‌افزار “TuTu” نصب شد و می‌توانید بازی‌ها و نرم‌افزار‌های موردنظرتان را دانلود کنید.

 

توجه : این اپلیکیشن تقریبا مثل اپ استور هست و با زبان انگلیسی خیلی راحت میتونید متوجه بخش های اپ بشید . پس برای دانلود میتونید اسم اپ مورد نظر رو جستجو کنید و روی آیکون کلیک کرده تا به صفحه مربوط برید و از پایین صفحه روی Get کلیک کنید .

 

آدرس صفحه دانلود نرم افزار TUTU      

 آدرس صفحه اینستاگرام هوش افزا  

 

کلمات کلیدی : TUTU HELPER, آی او اس یار , برنامه VSHARE , چگونه برنامه های پولی را رایگان دانلود کنیم؟ , خصوصیات TUTU HELPER ,  دانلود TUTU HELPER , دانلود ابزار TUTU برای آی او اس , کاربرد VSHARE , کاربرد اپلیکیشن TUTU HELPER , لینک دانلود برنامه TUTU HELPERبرای آیفون , مراحل نصب TUTU HELPER , معرفی و آموزش نصب برنامه TUTU برای IOS آیفون

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است