Land Of Lamia یک بازی پازل و ماجراجویی سبک ایندی برای کامپیوتر است که توسط Eddy Games در سال 2015 منتشر شده است. برادر و خواهر گمشده در جنگل!

نمای کلی Land Of Lamia PC Game 2015:

خواهران و برادران جوان ، خود را در جنگلهای تاریک و پر از خطر و موجودات وحشتناک بیابید و سعی کنید جان سالم به در ببرید .

اکنون ، شما باید به آنها کمک کنید تا از این مکان ترسناک بیرون بیایند. به نظر می رسد کابوس است. اما اگر آنها راه درست را پیدا نکنند ، برای همیشه در این جنگل گرفتار خواهند شد. همه چیز در این جنگل وحشتناک و اسرارآمیز به نظر می رسد. این محیط های ترسناک شامل معماهای پیچیده زیادی است. این بدان معناست که بازیکنان برای عبور از یک محیط باید معما را حل کنند. به یاد داشته باشید که برای حل هر معما باید در ابتدا سرنخ هایی پیدا کنید. سرنخ ممکن است موارد ساده مانند کفش باشد.

برد بازیکن به این بستگی دارد که بتواند موارد مخفی را در مراحل بازی فکری پازلی The Land Of Lamia پیدا کند. اگر همه سرنخ هایی را که برای حل یک معما لازم دارید جمع نکنید ، عبور از سطح برای شما بسیار سخت خواهد بود. شما نباید چیزی را در اطراف خود لمس کنید ، در صورتی که نمی دانید چیست. آنها ممکن است به لیلی و توماس آسیب برسانند. این جهان بر اساس کتابی به نام The Book Of Lamia ایجاد شده است. هنگامی که منطقه را جستجو می کنید ، این کتاب به راحتی پیدا می شود. این کتاب می تواند به شما  کمک زیادی کند تا بتوانید راه خانه خود پیدا کنید.

خوب است بدانید که بازیکنان می توانند بدون هیچ مشکلی The Land Of Lamia را در کامپیوتر با سخت افزار معمولی اجرا کنند. بازیکنان سایت معتبر Steam نیز امتیاز 9/10 را به این بازی داده اند ، این بدان معنی است که بازی فکری ماجراجویانه سرزمین لامیا از همه نظر یک بازی فکری عالی برای ویندوز میباشد .

ویژگی های LAND OF LAMIA:

  • ماجراجویی خود را با دو شخصیت به نام های لیلی و توماس آغاز کنید
  • به این برادر و خواهر کمک کنید تا با موفقیت از جنگل خارج شوند
  • برای دریافت کمک ، کتاب Of Lamia را پیدا کنید
  • با حل پازل های پیچیده ، از مراحل بازی عبور کنید

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 7 و بعد
  • فضای ذخیره سازی: 700 مگابایت فضای موجود

دانلود بازی کم حجم سبک ایندی The Land of Lamia برای pc : لینک دانلود مستقیم (گوگل درایو)

عکس محیط بازی

گذرواژه فایل فشرده : www.hoshafza.com

یک نظر